Pozvánka na On je živý 2020

Srdečne Vás pozývame na nasledovné podujatie:

Komunita Emanuel na Slovensku organizuje už 25 rokov evanjelizačné stretnutie pre mladých vekom aj srdcom, ktoré nesie názov On je živý. Tohoročné jubilejné stretnutie sa bude konať v dňoch 7. – 9. februára 2020 v mestskej športovej hale v Trenčíne. Ústrednou témou bude výzva, ktorou sa na ľudí všetkých dôb obracia Víťaz nad smrťou Ježiš Kristus: „Kto verí vo mňa, bude žiť, aj keď umrie…“ (Jn 11,25).

Na stretnutie prijal pozvanie Jean -Luc Moens, moderátor služby Charis, ktorý vyjadril veľkú túžbu stretnúť sa so zástupcami charizmatických spoločenstiev. Preto sme v piatok plánovali toto stretnutie a večer modlitieb. Situácia sa však zmenila a Jean-Luc Moens nemôže prísť, no aj napriek tomu máme túžbu sa  stretnúť so zástupcami spoločenstiev a spoločne ďakovať Bohu za 25 rokov milostí a modliť sa za jednotu kresťanov na Slovensku.

Bližšie informácie o stretnutí nájdete na webovej stránke: www.onjezivy.sk.

Zaregistrovať sa treba do 20. januára 2020, aby sme vedeli s Vami rátať počas piatkového programu a mohli pripraviť aj jednoduché pohostenie v piatok večer. Je možnosť si pri registrácii na stránke www.onjezivy.sk objednať aj ubytovanie a stravu na ďalšie dni stretnutia.

Podujatie organizuje Komunita Emanuel.

Napíšte komentár